kefayat
03 دی 1401 - 23:18

تکذیب نشست مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت تغییر مدیران

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد نشست نمایندگان استان با محوریت تغییر برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی را رد کرد و گفت: این نشست از اساس کذب است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، یکی از رسانه‌های محلی با انتشار خبری بر اساس شنیده‌ها از نشست نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت تغییر برخی مدیران استانی خبر داده بود که با واکنش مهدی روشنفکر رئیس مجمع نمایندگان این استان روبه‌رو شد.

روشنفکر برگزاری این نشست را از اساس کذب دانست و گفت: انتشار اخباری بر اساس شنیده‌ها و به نقل از منابع آگاه با اخلاق حرفه‌ای رسانه فاصله دارد و ضروری است متولیان امر در این زمینه با برگزاری کلاس‌های آموزشی، توصیه و تذکر نسبت به اصلاح این روش چاره اندیشی کنند.

وی با تاکید بر اینکه تغییر و جابجایی مدیران دستگاه‌های اجرایی وظیفه دولت بوده و مجلس حق ورود مستقیم به این موضوع را ندارد، افزود: وزارتخانه‌ها بدون شک عملکرد مدیران استانی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و اگر جایی نیاز به تغییر باشد، اقدام می‌کنند.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه وظیفه نماینده مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است نه عزل و انتصاب مدیران، خاطرنشان کرد: اگر مدیری ضعف داشته باشد در راستای وظیفه نظارتی اقدامات لازم انجام می‌شود.

روشنفکر بیان کرد: مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در راستای کمک به رفع محرومیت‌ها و سرعت دادن به قطار توسعه همگرایی،همدلی و وحدت لازم را دارند و در این راستا مستمر هم اندیشی داریم.

انتهای پیام/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 931602