kefayat
08 بهمن 1401 - 16:29

۵۳ پروژه بخش کشاورزی در زنجان افتتاح می‌شود/ اشتغالزایی برای 700 نفر

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ۵۳ پروژه بخش کشاورزی و یک طرح کلنگ‌زنی که در مجموع با اعتبار یک هزار ۳۱ میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه فجر در استان افتتاح خواهد شد.

روح الله حسنی، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در زنجان با اشاره به ا فتتاح پروژه‌ها در ایام مبارک دهه فجر اظهار داشت: ۵۳ پروژه بخش کشاورزی و یک طرح کلنگ‌زنی در مجموع با اعتبار یک هزار ۳۱ میلیارد تومان همزمان با ایام‌الله دهه فجر دراستان افتتاح خواهد شد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه این تعداد پروژه باعث اشتغالزایی بیش از ۷۰۰ نفر می‌شود، تصریح کرد: در بخش صنایع کشاورزی ۱۰ مورد، تولیدات گیاهی ۹ مورد(گلخانه‌ای)، تولیدات دامی ۶ پروژه است که در مجموع ۲۵ پروژه سرمایه‌ای در سطح استان افتتاح خواهد شد.

وی به پروژه‌های عمرانی که در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد اشاره کرد و ابراز داشت: پروژه‌های عمرانی هم ۲۵ مورد که بیشترین این‌ها در آب و خاک است.

حسنی با بیان اینکه ۳ پروژه اعم از بند رسوب‌گیری، کنترل سیلاب و آبخوانداری در بخش منابع طبیعی افتتاح می‌شود، ادامه داد: همچنین طرح احداث کانال بتنی انتقال آب در شهرستان ماهنشان کلنگ‌زنی خواهد شد.

پایان پیام/۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1002962